|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Feeding, Storage, Food Container |
| Type: | Bowl |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Description:
| Product Name: | Stainless steel Pet Food Bowl |
| Material: | Stainless steel 201 |
| Size: | 15.5*7.4cm |
| Weight: | 131g |
| Capacity: | 800ml |
| Chat now | Chat now for Other dimensions detailed information and factory prices |
| Logo: | Customized (laser,embossed, silkscreen printing, etc.) |
| Package: | 1pc/Plastic bags/Color box,36pcs/carton. |
| Carton capacity | 36pcs/ctn |
| Payment Terms: | T/T, Western union, Trade assurance, Paypal, L/C etc. |
| Sample: | 3-7 days |











FAQ >>>